INTER CLINIC - o nás

transplantace vlasů

Klinika plastické a vlasové chirurgie INTER CLINIC zahájila provoz v roce 1993 v Praze - Radotíně. Hlavní specializací této kliniky byla od samého začátku transplantace vlasů, proto je v České republice právem vnímána jako průkopníkem tohoto zákroku. Od roku 1998 jsme naše služby rozšířili i o klasické zákroky plastické chirurgie. Za dobu naší existence naší klinikou prošly tisíce spokojených klientů a klientek.

Klinika plastické a vlasové chirurgie INTER CLINIC nabízí vše, co nároční klienti očekávají: zkušené chirurgické týmy, moderní operační sály, příjemný personál a kvalitní zázemí. Jsme si vědomi citlivosti zákroků, které naši klienti na naší klinice podstupují, a proto každý z našich zaměstnanců zachovává maximální diskrétnost.

Naše klinika patří mezi nejstarší soukromá pracoviště tohoto zaměření v České republice. Naším zájmem je dlouhodobé působení na trhu a kvalitní renomé. Naším cílem je spokojený klient, který naše služby plastické chirurgie rád doporučí. To vše nás zavazuje k poskytování služeb na nejvyšší úrovni. Jako jedna z mála soukromých klinik nabízíme bezplatnou úvodní konzultaci. Chceme, aby každá klientka měla možnost nezávazné konzultace, kdy se může o kvalitě našich služeb sam přesvědčit.

Těšíme se na shledání s Vámi v INTER CLINIC Praha – Radotín.

INTER CLINIC - o násINTER CLINIC - o násINTER CLINIC - o nás